Pri objednávke nad 30eur máte dopravu zdarma.

K&B Konopný čaj s CBD 1% Pľucnik 50g

Kód: 641
Akcia
Značka: K&B
€12
Skladom

K&B Kvalita a Blahobyt Konopný čaj s kvetmi Pľúcniku lekárskeho je skvelým tekutým doplnkom stravy pre všetkých ľudí, ktorí

trpia nespavosťou alebo inými poruchami spánku: konopný čaj má pozitívne účinky pri častom

budení, strhávaní sa zo sna či spánku, po ktorom sa zobudíme unavenejší, než sme si večer líhali.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Na rozdiel od mnohých liekov na spanie a upokojenie nemá konope žiadne negatívne vedľajšie účinky, iba celý zástup nových pozitívnych dopadov.

Pomáha napríklad so zmierňovaním migrén, bolestí kĺbov, svalových kŕčov či fantómových bolestí. Dokáže dokonca pozitívne ovplyvniť aj zlú

náladu. Ak máte problémy s trávením, konopný čaj môže byť takisto tým pravým nápojom pre vás.

V konopnom čaji nájdeme obrovské množstvo dôležitých živín vrátane omega-3 mastných kyselín, železa, vápnika, horčíka či draslíka a vitamíny „A, C, E, D,B1,B2,B3“. Následkom tohto výživového arzenálu získate pri pravidelnom pití konopného čaju silnejšiu imunitu, pevnejšie zuby a kosti, silnú antioxidačnú činnosť organizmu i správnu hladinu cholesterolu.

Okrem toho sa konopný čaj vo svete používa pri zmierňovaní príznakov Parkinsonovej,

Alzheimerovej či Crohnovej choroby, ako aj pri liečbe reumatickej artritídy, sklerózy multiplex a pri následkoch chemoterapie po liečbe rakoviny. Pľúcnik lekársky sa v dnešnej medicíne používa len obmedzene bohužiaľ. Je to vynikajúce podporné liečivo pri zápaloch horných dýchacích ciest, sprevádzaných úporným kašľom. V ľudovom liečiteľstve sa odporúča piť sladený medom pri pľúcnych chorobách všeobecne.

Podporuje vykašliavanie a zmierňuje zápaly horných dýchacích ciest a pomáha pri prevencii všetkých respiračných ochorení.

 

 

PRÍPRAVA:

Jedna polievková lyžica do 300 ml horúcej vody (nie vriacej). Nechať lúhovať 5-10 minút.

 Podľa chuti oslaďte, najlepšie medom. Taktiež odporúčame pridať kúsok masla alebo kvapku oleja pre

maximálny účinok

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čaje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg